• 1 z 2
 

Keramický brousek "SHARP MASTER" plochý

15 hodnocení
 
Dostupnost Objednáno
169 Kč
140 Kč bez DPH
Kategorie Ostatní
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Přinášíme horkou novinku v oblasti broušení Vašich chladných miláčků! Keramický brousek "SHARP MASTER" je vyroben z ušlechtilého umělého bílého korundu, který vznikl ze směsi oxidu hlinitého, oxidu zirkonia a oxidu křemičitého, vypáleného v peci při teplotě nad 1600 stupňů! Brousek se díky své velikosti 11 cm navíc snadno schová do kapsy a broušení tak může započít i u vody či v lese :).

Brousek "SHARP MASTER" je velmi tvrdý, ale křehký, vyvarujte se tedy jeho pádu na zem či úderu o tvrdý předmět. S brouskem lze brousit na sucho i s vodou. Při broušení se povrch brousku zanáší šupinkami kovu, je tedy vhodné jej jednou za čas očistit. To lze provést teplou vodou se saponátem, nebo povrch brousku vygumovat měkkou gumou. Před broušením se doporučuje jej ponořit na pár minut do vody a při broušení s vodou brousek průběžně smáčet. Prosíme nikdy nelubrikovat brousek olejem ani ničím podobným, vždy jen a pouze čistou vodou! ;-). Brousek se prodává po 1 ks.

Hrubost brousku (grit): strana A - 300-400 (vysoká hrubost), strana B - 800-1000 (střední hrubost)

Pro celkové zlepšení vlastností brousků doporučujeme dokoupit Leštící pastu "HULK"

Díky keramickému brusnému kameni "SHARP MASTER" budou Vaše zbraně i smysly vždy ostré jako břitva ;-). Dopřejte svým chladným pomocníkům to nejlepší, a oni Vám na oplátku budou sloužit ještě dlouho!

 

 

Podobné produkty

Druh
Hmotnost 39 g
Délka 11 cm
Materiál keramika (korund)
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 30.6.2018 21:46
Rád bych se zeptal, jaká je hrubost?
Odpovědět
T Avatar autora Hrubost kamene 23.8.2020 13:49
Hrubost kamene máte v popisu.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.