• 1 z 7
 

Brusný set "IRON NEEDLE"

1 hodnocení
 

Set o 2 částech, díky kterým docílíte dokonalého naostření. Pohodlný dřevěný nosič a pevná svorka z hliníkové slitiny, obdařena systémem nastavitelného úhlu ostření. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 199 Kč
Ušetříte 400 Kč (–33 %)
799 Kč
660 Kč bez DPH
   
Kategorie Ostatní
Záruka 2 roky
 

Brusný set "IRON NEEDLE"

Nová technologie ve světě broušení!!! Speciální brousek, se kterým naostří nůž jako profík i ten největší amatér. :) Brusný set "IRON NEEDLE" se skládá ze 2 částí a to z dřevěného brusného nosiče a svorkou z hliníkové slitiny, jenž je obdařena systémem nastavitelného úhlu ostření. 

Dřevěný nosič se díky výbrusu na vrchní straně pohodlně drží. Brousek v jeho spodní části je pevně zajištěn šroubem, který stačí jen povolit a brousek se snadno uvolní a můžete jej otočit nebo vyměnit za jiný. Nejdůležitější součástí nosiče je ocelový drátek o šířce 3 milimetrů a délce 27,4 centimetrů. Tento drátek je též jištěn šroubkem, který lze povolit a drátkem libovolně manipulovat.  

Svorku o váze 79 gramů, je k sobě držena šroubem. Za ním se nachází další s červenou čepičkou, který slouží k otevírání a uzavírání svorky. Svorka má z obou stran několik otvorů označených čísly 17, 20, 25 a 30. Toto je označení úhlů broušení, do kterých se zasouvá onen drátek, jenž je součástí nosiče. Takže stačí jen vybrat ideální úhel a můžete se do toho pustit. :)  

Podobné produkty

Druh brousky
Délka brousku 11 cm
Délka nosiče (Bez drátku) 16,4 cm
Délka tyčky 26,8 cm
Délka drátku 27,4 cm
Hmotnost celková 210 g
Hmotnost nosiče 132 g
Hmotnost svorky 78 g
Materiál keramika (korund), dřevo, hliníková slitina, ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: