Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Měkčená Ninchirin Katana "KYOJURO RENGOKU" - Demon Slayer - II. Jakost

Neohodnoceno
1 599 Kč –68 %
Měkčená Ninchirin Katana "KYOJURO RENGOKU" - Demon Slayer - II.Jakost
1 599 Kč –68 % 500 Kč 413 Kč bez DPH
Skladem

Měkčená replika Ninchirin katany Kyojura Rengoku. Vyrobeno z materiálů laminát, pěnové měkčení, latex a plast. Vhodné pro cosplay.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč byl použit při natáčení, v balení není pochva, meč i záštita jsou místy poškozené, viz foto 2.-5.

Měkčená Ninchirin Katana "KYOJURO RENGOKU" - Demon Slayer

Představujeme Vám měkčenou verzi Ninchirin katany, kterou v anime Demon Slayer používá jedna z nejoblíbenějších postav  Kyojuro Rangoku.

Tento meč je vyrobený z kombinace kvalitních materiálů, jako je laminátpěnové měkčenílatex a plast. Snažili jsme se co nejvíce zachovat detaily originálního meče. Celková délka tohoto meče činí 100,5 cm a váha je překvapivých 160 g. Díky své lehkosti je ideálním doplňkem pro cosplayery kteří se chtějí stát součástí světa Demon Slayer.

Meč je také upraven tak, aby byl vhodný pro lehký kontaktní šerm a lze jej tedy použít i na larpových akcích. Vzhledem ke svému měkkému provedení nenese tento meč žádné riziko zranění při kontaktu s ostatními lidmi. Nechte se unést do světa Demon Slayer a staňte se součástí této epické série s naší měkčenou verzí ninchirin katany. Buďte připraveni na dobrodružství a ukažte své schopnosti ve stylu Kyojuro Rangoku.

 "Jděte do toho a žijte se vztyčenou hlavou. Bez ohledu na to, jak jste zdrceni svou vlastní slabostí nebo zbytečností. Zapalte své srdce! Zatněte zuby a dívejte se rovně!"

Usměvavý bojovník, věčný optimista a bývalý Flame Hashirou. Již od útlého věku mu jeho nemocná matka vštěpovala do hlavy, že je jeho povinností chránit lidstvo před démony. Kyojuro vládl mečem, díky kterému ovládal ohnivé schopnosti. Kyojuro byl zabit v boji proti démonu Akazovi. E-shop chladnezbrane.eu Vám nyní přináší Ninchirin Katana "KYOJURO RENGOKU" z Japonského Anime Demon Slayer. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové meče, bokkeny
Druh: měkčené
Hmotnost celková: 314 g
Hmotnost meče: 160 g
Délka meče: 100,5 cm
Délka čepele: 72,2 cm
Délka rukojeti: 25,9 cm
Materiál: laminát, pěnové měkčení, latex, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: