• 1 z 8
 

Mongolská šavle "MONGOL RIDER - BLACK HORSE" + Stojánek

4 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 600 Kč (–30 %)
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Za dávných časů existovala mocná říše.
Říše plná silných a statečných válečníků, jejichž síla byla tak velká a děsivá, že jen zmínění jejího
jména vyvolalo strach v srdci nejstatečnějšího bojovníka.


Řeč je o Mongolské říši, království mocného Čingischána.

Šavle „MONGOL RIDER – BLACK HORSE“ je novinkou na e-shopu chladnezbrane.eu. Šavle pocházející z dávných dob kdy se po světě v sedle svých koní, proháněli Mongolští nájezdníci. Ti v boji užívali spoustu smrtonosných zbraní, a jedna z nich míří právě k vám.

Celá šavle je vytvořena ze tří druhů materiálů. Rukojeť šavle je tvořena z umělé hmoty, tvarována a pevně sedla do ruky. Záštita z kovové slitiny je zdobně tvarovaná, zdobena reliéfy. Pevná hlavice šavle ve tvaru koňské hlavy je též vyrobená z kovové slitiny, postříbřena a ozdobena červenými třásněmi.

Zdobená pochva je tvořena převážně z umělé hmoty, ozdobena kovovými prvky, na nichž se nachází zdobení v podobě reliéfů, zobrazující koně a mongolské znaky. Umělohmotný povrch pochvy je zdobený malbou. K pochvě je přidělaný pevný řetízek, který slouží k závěsu. Šavle pevně zapadá do pochvy a samovolně nevypadává.

Zahnutá čepel je vyrobena z nerezové oceli, šavle slouží převážně k výstavním účelům, tudíž čepel není ostřena. Povrch čepele je z jedné strany zdobený malbou, zobrazující koně.Součástí balení šavle je také pevný stojánek. 

Mongolská šavle „MONGOL RIDER – BLACK HORSE“ je určena převážně k výstavním účelům. Dokonale dokáže ozdobit obývací pokoj, ložnici nebo jídelnu. Dá se také užít jako doplněk ke kostýmu, na divadelní představení, nebo cosplay.      

Podobné produkty

Druh šavle
Hmotnost 930 g
Celková délka 68 cm
Délka čepele 42 cm
Materiál Nerezová ocel, kovová slitina, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: