• 1 z 17
 

Limitovaná sada "HOUSE OF LANNISTER" Game of Thrones (2 kusy)

2 hodnocení
 

Sada jenž obsahuje hned 2 nádherně zpracované meče ze seriálu HBO Game of Thrones. Oba výstavní kusy mají svou plaketu a jsou skvělým doplňkem ke Cosplayi. 

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 9 098 Kč
Ušetříte 5 599 Kč (–61 %)
3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Limitovaná sada "HOUSE OF LANNISTER" Game of Thrones (2 kusy)

"Slyš mě řvát!"

Za vlády Tywina Lannistera se jeho rod dobil velkého respektu. Jeho dcera Cersei se stala královnou, jeho syn Jaime váženým a respektovaným rytířem. I jeho nejmladší syn Tyrion si přes svůj handicap získal značný respekt. Za války se Stárky to byli právě rod Lannisterů, kdo zvítězil a rodový meč Stárků "Ice", byl roztaven a překován do dvou nových mečů. Tywin tyto meče daroval současnému králi Joffrey Baratheonovi a druhý svému synu Jaimemu. Tyto meče nyní můžete vlastnit i Vy!  

Fanoušci legendárního seriálu Game Of thrones a převážně rodu Lannisterů, neboť nyní máte jedinečnou možnost vlastnit hned 2 meče, které vlastnili 2 výrazné postavy tohoto rodu. Konkrétně se jedná o meče jímž se oháněli Král Joffrey Baratheon a slavný rytíř, člen královské gardy a vrah "Šíleného krále" Jaime Lannister. Tyto meče nyní můžou patřit i Vám a to najednou a za výhodnou cenu. :) 

DLOUHÝ MEČ "WIDOW´S WAIL" GAME OF THRONES

Dlouhý meč "WIDOW´S WAIL" je nádherným příkladem umění kovářů světa Game of Thrones. Luxusní zdobení napoví, kdo si takto honosné meče vyžádal. Samotný Ohař (Hound) prohlásil "Viděl jsem dost Lannisterského zlata abych ho poznal."

Čepel meče "WIDOW´S WAIL" je klasickou čepelí pro dlouhý meč. Seriálová předloha je vyrobená z Valyrijské oceli, kterou bohužel nikdo nedokáže vyrobit , jak bylo řečeno už v samotném seriálu. Pro Vás však máme připravenou variantu z nerezové oceli N420, která naplno splní cosplayové divadelní nebo i jen ozdobné požadavky, které by kdokoli mohl na tuto ladnou a krásnou zbraň mít. Čepel je opatřená výbrusem ostří, který je tupý a bezpečný pro jakékoli využití.

Dominantou meče "WIDOW´S WAIL" je však jeho luxusní provedení rukojeti záštity a hlavice. Záštita tohoto meče má tvar hlavy jelena, který symbolizuje rod Baratheonů. V paroží tohoto jelena je pak osazený nádherný rudý plastový drahokam, který symbolizuje oheň nad parožím jelena. Rukojeť meče je pak tvořená mosaznou imitací rukojeti s drátovým opletem, které se nese ve stejné zlatavé barvě. Hlavice tohoto meče je pak zdobená reliéfy a osazená rudými a menšími bílými plastovými kameny nahrazující drahokamy.

MEČ JAIMIEHO LANNISTERA "KINGSLAYER" GAME OF THRONES REPLIKA

Meč "KINGSLAYER" je velice detailní a věrnou replikou seriálového zpodobnění meče Jaimieho Lannistera. jedná se o repliku 1:1 s reálnou zbraní.

Čepel tohoto meče "KINGSLAYER" je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, díky které se o novou čepel nemusíte starat. Na čepeli je krásně naznačený plochý výbrus, avšak pro bezpečnost při manipulaci je čepel tupá. Jedná se o nebojovou repliku, takže s tímto mečem nedoporučujeme přepadávat Starky. :)

Rukojeť "KINGSLAYER" má ocelové jádro, na kterém je velice detailní rukojeť z odolného plastu. Stejně tak i záštita má ocelové jádro s barveným povrchem, na kterém jsou mosazné detaily a zdobení. Záštita je od rukojeti oddělená mosazným kruhem. Hlavice je velice krásně zpracovaný kus oceli, na kterém je nanesená bílá a zlatá barva a vyobrazuje hlavu Lannisterského lva.

...

Chopte se meče a ve jménu rodu Lannisterů donuťte své nepřátele, aby se třásli strachy, jakmile uslyší Lva Řvát! :-)

  

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost (1 balení) cca 3026 g
Délka meče "WIDOW´S WAIL" 108 cm
Hmotnost "WIDOW´S WAIL" 1410 g
Délka meče KINGSLAYER" 130 cm
Hmotnost "KINGSLAYER" 1616 g
Materiál Nerezová ocel, mosaz, plast, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora LIMITOVANÁ SADA "HOUSE OF LANNISTER" GAME OF THRONES (2 KUSY) 17.11.2023 13:42
Dobry den chtěl bych se jen zeptat jak dlouho tato akce dvou mečů ještě bude trvat? Děkuji moc za odpověď.
Odpovědět
MH Avatar autora LIMITOVANÁ SADA "HOUSE OF LANNISTER" GAME OF THRONES (2 KUSY) 23.11.2023 07:28
Dobrý den, akce platí do vyprodání zásob.