• 1 z 6
 

Čínský meč "TAI-CHI"

33 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 4 019 Kč
Ušetříte 2 620 Kč (–65 %)
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Čínský meč "TAI-CHI" je naší novinkou v oblasti čínských chladných zbraní. A díky jeho ceně a zpracování jsme na něj patřičně hrdí! Nyní ve světlém dřevě (viz foto č. 4)

Proč právě náš meč "TAI-CHI"?
- pružná lehká čepel pro snadné cvičení
- zdobně okovaná pochva
- dřevěná pochva s čínskými rytinami
- kovové detaily
- rituální čínské třásně
- pevný kovový řetěž pro uchycení/zavěšení
- váha méně než 550 g!
- cvičení snadné jako s rapírem!
- ŽÁDNÝ PLAST!

Tai-chi je starodávné relaxační cvičení, které znamená „nejvyšší poznání“. Plynulé pohyby a hluboké meditační dýchání přináčí každému cvičícímu odreagování, psychickou i fyzickou regeneraci a duševní harmonii. Cvičení Tai-chi se rozšířilo po celém světě! Cvičí ho mladí i staří, ženy i muži. Tai-chi se cvičí s holýma rukama, avšak stále častěji se při něm používají tradiční nástroje jako dřevěná hůl, vějíř či speciální čínský meč Tai-chi. Tai-chi meč má zpravidla korozivzdornou pružnou čepel a zdobně okovanou dřevěnou pochvu. K hlavici meče bývají zavěšeny rituální magické třásně pro pozitivní energii.

Druh meče
Hmotnost 550 g
Délka 97 cm
Délka čepele 75 cm
Materiál nerezová ocel, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Super 2.6.2020 01:50
Před rokem se mě dostal do ruky ještě s jedním mečem oba jsem koupil za 300 měl jsem štěstí. Tenhle jsem si nechal potáhl ho pravou kůží opletl jsem i pouzdro trochu spevnil v rukojeti a mám supr meč čepel je kvalita je krásně elastická dokonce je kontaktní a navíc netopýr znamená štěstí jsem rád že ho mám mohl jsem ho hodněkrát prodat dokonce jednou za 8000 a nedal jsem ho možná jsem pověrčivý dokonce jednou po cvičení mě zachránil život no a od té doby bych ho neprodal ani za 100 000 i když mě vyšel jen na 100 korun ten druhý jsem prodal známému za 200 byl to meč z filmu statečné srdce. Co jsem tím chtěl říci mě netopýr přinesl štěstí všem ho doporučuji je opravdu kvalitní a nosí štěstí aspoň mě ano.
Odpovědět
TJ Avatar autora Číňan 30.5.2020 22:06
Ten meč jsem si koupil.Super kvalitativní.Pružná čepel.Ale foto které vypadá jako meč ve skutečnosti je až 4.????????????????????????????????
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.