• 1 z 4
 

Mačeta "MIGHTY PIRATE"

10 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 799 Kč
Ušetříte 100 Kč (–13 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kategorie Mačety
Záruka 2 roky
 

S krásnou a kompaktní mačetou či velkým pevným nožem "MIGHTY PIRATE" můžete hravě vyplenit všech sedm moří :-). Tato nezvykle hezká záležitost má ostrou špičku, která spolehlivě rozpáře, cokoliv jí zkříží cestu. Proti nerezové oceli neobstojí větve, mladé stromy ani pevné dřevo! 

Lesklá čepel mačety má originální tvar, díky čemuž lehce připomíná pirátskou šavli - takovou, kterou by nepohrdl ani sám Černovous! Čepel prochází celou rukojetí a je opatřena hned třemi pevnými nýty. Rukojeť z pravého dřeva je ergonomicky tvarovaná a nabízí nezvykle pohodlný úchop. Zbraň vám zcela přirozeně padne do ruky a už ji nebudete chtít odložit.

K mačetě "MIGHTY PIRATE" přidáváme jako bonus pěkné nylonové pouzdro, které poskytuje mačetě útočiště, když zrovna není používána. K pouzdru se pojí i očko, kterým ho lze připevnit k opasku, aby zbraň při útěku s pokladem nepřekážela :-).

Udělejte si radost a dejte tomuto hezkému kousku šanci ukázat, co umí - a to za neslýchaně nízkou cenu!

Podobné produkty

Druh mačety
Hmotnost 400 g
Celková délka 44 cm
Materiál nerezová ocel, dřevo
Délka čepele 28 cm
Tloušťka čepele 3 mm
Šířka čepele 5,5 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 30.12.2019 19:18
Musím říct, že produkt, který jsem si objednal se mi velice líbí a mám pro něj pouze klady. Pouzdro drží když je zavěšené a ostří se dá použít jak na sekání tak i porcování. Rukojeť sedí dobře jak do ruky tak i na produktu. Jsem spokojen.
Odpovědět