• 1 z 8
 

Mačeta "BOLO TACTICAL" s pouzdrem

45 hodnocení
 

Pevná mačeta jenž je vyrobena ve stylu mačet Filipínských vojáků. Ostrá čepel s pilkou. Odolná rukojeť s parakordem + nylonové pouzdro. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 200 Kč (–18 %)
899 Kč
743 Kč bez DPH
Kategorie Mačety
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Mačeta "BOLO TACTICAL" s pouzdrem

Stylová mačeta "BOLO TACTICAL" Vám usnadní každodenní práci v terénu i na zahradě. Tato mačeta byla zrozena k sekání větví, dřeva a čehokoli, co se její připlete do cesty. Je pořádně ostrá, začerněná proti odleskům a nároční uživatelé ocení i praktickou pilku na vrchní části čepele, kterou lze využít například k jemnějším pracím se dřevem. Stylový tvar rukojeti připomínající šavli či rapír mačetě propůjčuje nádech meče a navíc chrání ruku při případném souboji!

Tento druh mačety si Filipínští vojáci zvolili, jako svou primární zbraň pro boj zblízka! Její zakřivená těžká čepel se na Filipínách používá stovky let k prosekávání stezek v husté džungli a filipínští partyzáni, kteří ve 2. světové válce neobstáli při střelbě, dostali místo pušky právě Bolo. To především pro svou účinnost při práci i ve válce!

Čepel mačety "BOLO TACTICAL" prochází celou rukojetí a je zde ukotvena dvěma velkými šrouby, pevnými jako skála! Rukojeť skvěle padne do ruky a na jejím konci se nachází paracord (padákové lano), kterým si lze v divočině zajistit přežití například stavbou přístřešku či výrobou další zbraně.

Jako ocenění Vaší přízně k mačetě dodáváme i pěkné nylonové pouzdro, zajištěné nýty! Pouzdro se jednoduše navlékne na opasek a vy tak můžete tasit v jediné vteřině! :-)

Podobné produkty

Druh mačety
Hmotnost 661 g
Tloušťka 3 mm
Celková délka 60 cm
Délka čepele 45 cm
Délka rukojeti 15 cm
Materiál nerezová ocel, guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: