+18 HQ! Efekt lupa
  • 1 z 12
 

Kladkový luk "NATURE'S HUNTER" Profi s příslušenstvím

64 hodnocení
 

Kladkový luk o síle až 70 liber. Plně nastavitelný. Podsvícené mířidlo. Bohatá výbava. Přesný na 70 metrů. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 7 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–37 %)
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
Kategorie Luky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Kladkový luk "NATURE'S HUNTER" = střelba v každé poloze, všestranné využití!

Luk je vhodný pro rekreační střelbu i na případný lov – rychlost vystřeleného šípu je až 365 km/h, čímž se vyrovná některým loveckým kuším. Například 9mm pistole ve výbavě PČR střílí rychlostí 1 220 km/h. Důmyslný mechanismus umožňuje přesný dostřel do 100 m i při nejnižší síle nátahu, šípy však doletí mnohem dále. Kladkový luk "NATURE'S HUNTER" je správnou volbou také v případě, kdy ho využívá více střelců, z nichž každému vyhovuje jiná síla nátahu.
Můžete se stát tedy klidně slavným Johnem RAMBO! ;)

Kladkový luk "Nature's Hunter" si přizpůsobíte podle sebe

Snadné napínání tětivy silou 20 až 70 liber (9 až 32 kg) umožňuje dvojice velkých elipsovitých kladek, které jsou během nátahu i výstřelu velmi tiché (nevržou, neskřípou). Usazeny jsou v konstrukci ze sklolaminátu, čímž se stává celý kladkový luk "NATURE'S HUNTER" odolným i při nešetrném zacházení, a je tak možné střílet vestoje, vleže, ale i za jízdy na koni. To vytváří celou řadu možností, kdy a jak luk využívat. Už nemusíte stát před terčem, ale vyzkoušet si partyzánskou střelbu v trávě, nebo jako ninja ve skoku.

Každá pozice vyžaduje jinak silný nátah, který lze zmenšit / zvýšit změnou rozpětí (sevření) obou ramen. K tomu slouží šrouby nad kloubem ramen v místě, kde jsou spojena s prostřední částí konstrukce. K naprostému maskování má luk přírodní, respektive lesní motiv s minimem lesklých ploch, které by mohly odrážet sluneční paprsky a prozradit tak maskovaného střelce.

Konstrukce luku, která vám usnadní střílení

Madlo luku je pro pohodlnější držení potaženo matnou gumou, takže se dobře drží i za letního počasí, kdy se může dlaň potit. Rychlé nabíjení umožňuje přídavný držák šípů na konstrukci luku (ve výhledu nikterak nepřekáží), takže budete střílet stejně rychle jako Legolas, když sjížděl schody na štítu při obraně pevnosti v Helmově Žlebu. Vyklenutá konstrukce pak napomáhá ke stabilizaci šípu, který je možné o ni opřít. Míření usnadňuje také kotva v podobě očka přímo na tětivě, do něhož se zakládá šíp. 

Pro co nejpřesnější vystřelení jsou mezi dělenými rameny gumové pohlcovače vibrací. Aby nedošlo k přetažení samotné tětivy, je opatřena signalizačně-bezpečnostní gumovou trubicí, která spojuje napínanou část s tětivou mezi kladkami. S tím souvisí i z konstrukce vedoucí „stříbrná tyč“ (vychylovač), která zabraňuje jejímu překlížení v místě setkání (zhruba v úrovni mířidla). Svou konstrukcí je kladkový luk "NATURE'S HUNTER" vhodný pro praváky (levou rukou držíte madlo, pravou natahujete tětivu). A když se ztratíte v přírodě, je přímo na luku funkční minikompas.

K tomuto kladkovému luku je vhodné zakoupit šípy Fiberglass Falcon s optimální délkou 74 cm, pro kratší je nátah tětivy příliš velký. Pro méně zkušené střelce doporučujeme také nátepník k ochraně vnitřní části ruky, jakmile pustíte tětivu.

Vlastnosti / parametry:

  • Váha luku: 3,6 lbs (1,633 kg), zpočátku se může zdát v natažené ruce těžší, ale tento pocit velmi rychle opadne
  • Síla nátahu: 20 - 70 lbs (9 – 31,7 kg)
  • Rychlost vystřeleného šípu: 360 fps (stop za sekundu), tj. 110 m/s (nebo 365 km/h)
  • Délka nátahu tětivy: 17 - 29 palců (43 – 73,6 cm)
  • Výška luku (od uchycení kladky): 30 palců (76,2 cm)
  • Vzdálenost tětivy od madla: 8 palců (20,32 cm)

Návod k luku zde: M120 luk

Podobné produkty

Délka 84,5 cm
Hmotnost 1890 g
Materiál odlehčený kov, plast
Nátah 20-70 lbs
Dostřel >100 m
Typ kladkové
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LK Avatar autora 12.3.2024 12:56
za mě super kladkový luk
Odpovědět
M Avatar autora 19.3.2023 18:29
Sú k nemu pridané aj šípy?
Odpovědět
D Avatar autora Luk 4.3.2023 20:08
Zatím si nemůžu stěžovat.Luk s plnou výbavou a 12 šípů k tomu.Chtěl jen trochu poštelovat,očko na vypouštění bylo moc nahoře,a už se trefím na 30m do terče 1m2.Za mě super.
Odpovědět
T Avatar autora 2.12.2022 14:50
Aké dlhé tam idú šípy?
Odpovědět
OP Avatar autora Luk 19.9.2020 19:30
Dobrý den, Jde na tenhle luk namontovat veškeré příslušenství.
Odpovědět