+18 HQ! Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Černá kladková kuše "SUPER SPY" s výbavou!

63 hodnocení
 

Profesionální kuše s nátahem 230 lbs. Extrémní síla a přesnost. Součástí balení je optika, šípy a další. Nejlepší kuše na našem e-shopu. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 29 999 Kč
Ušetříte 5 000 Kč (–17 %)
24 999 Kč
20 660 Kč bez DPH
   
Kategorie Kuše
Záruka 2 roky
 

Černá kladková kuše "SUPER SPY" s výbavou!

Černá kladková kuše "SUPER SPY" je zbraň hodná i agenta 007! Díky kladkovému mechanismu vládne velkou silou a průrazností a na střelnici se snadno dostane do vedení již po pár výstřelech.

Kladkový systém jistě není pro nadšené kušostřelce žádnou novinkou. Díky své znásobené síle nabízí větší možnosti než u systému reflexního, za použití stejné nebo menší síly ruky. Zbraň je poměrně těžká, pořád však dobře ovladatelná. Kladková kuše "SUPER SPY" obsahuje již pokročilé vybavení, jako například nastavitelnou optiku a hned tři kušové šípy - to vše v ceně!

Černá kladková kuše "SUPER SPY" se natahuje pomocí silné tkanice s háčky. Při síle nátahu 230 lbs je to nejpohodlnější a nejjednodušší způsob. Ta se za tětivu zahákne, do oka vpředu se vloží noha a tahem vzhůru se zbraň natáhne a zacvakne. Nyní je kuše připravena k použití, ať už ji má v rukou pouze nadšenec, nebo profesionální sniper či tajný agent :-). Samozřejmostí je pojistka, bez které kuše doslova nedá ani ránu - ovládá se jednoduchým přepínáním ON/OFF. 

S černou kladkovou kuší "SUPER SPY" dostává rekreační střelba nový rozměr - a to po všech frontách!

(POZOR! – tětiva a šípy jsou spotřební matriál a nevztahuje se na ně záruka).

Ukázku této kuše najdete v tomto videu, v čase 11:52

Podobné produkty

Typ kuše
Délka 72,5 cm
Šířka 43 cm
Hmotnost kuše cca 4000 g
Materiál Ocel, tvrzený plast
Nátah 230 lbs
Rychlost střely 410 fps
Síla nátahu 13,8"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: