• 1 z 4
 

Limitovaná sada "PROTECTOR OF THE ALIANCE" 3 produkty, Warcraft

2 hodnocení
 

Limitovaná sada 3 předmětů ze světa Warcraftu. Ideální do sbírky převážně zastánců Aliance. Sada obsahu helmu, pryskyřicový štít a zmenšeninu výzbroje krále Llanea. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 9 497 Kč
Ušetříte 6 098 Kč (–64 %)
3 399 Kč
2 809 Kč bez DPH
   
Kategorie Fantasy zbraně
Záruka 2 roky
 

Limitovaná sada "PROTECTOR OF THE ALIANCE" 3 produkty, Warcraft

"Za Alianci!!!"

Azeroth je napaden. Po invazi orků se do země lidí dostalo další nebezpečí a to ve formě oživlých mrtvých. Armády lidí jsou mobilizovány a do amrády se přidává každý kdo udrží meč. Přidejte se i vy mezi tyto hrdiny a staňte se hrdým ochráncem Aliance. 3 produkty za zaváděcí cenu! Ponořte se do světa World of Warcraft a spojených aliančních národů i Vy!

1. Helmice "PROTECT OF LIGHT" je vyrobena z ohebného, avšak tvrdého plastu. To umožňuje praktické nasazení na jakkoliv velikou lidskou hlavu! Přilbu "PROTECT OF LIGHT" je totiž opravdu možné nosit! Je v ní možno dýchat, vidět i slyšet. Budete v ní jako opravdový voják a ochránce aliance a svého císaře! V případě, že je Vám přilba volná, stačí využít polstrovací polštářky či jiné vycpávky.

Přilbu "PROTECT OF LIGHT" zdobí zezhora nádherný modrý chochol! Chochol je hustý a dlouhý cca 42 cm!
Přilba samotná je díky materiálu lehká, nezatěžuje hlavu a svými barvami zcela věrohodná vojákům aliance.

Součástí balení je také krásný dřevěný stojánek, díky kterému můžete helmu "PROTECT OF LIGHT" vystavit kamkoliv ve svém domě. Ať už to bude pokojíček, vedle televize, počítače či k posteli.  

2. Královský štít "KING'S LLANE SHIELD" je vyrobeno z tvrzené pryskyřice, dokonale imitující veškerý reálný materiál! Pryskyřice působí tak, aby dřevo bylo dřevem, kov kovem a kámen opravdu kamenem.
Štít je zdoben mnoha detaily - podobně tak, jako ve světě Warcraftu. Ve Vašich rukách budete nejen vojákem, ale i králem! ;)

Štít "KING'S LLANE SHIELD" je plně použitelný i pro nošení. Úchopy z ekologické kůže a stahovací systém z druhé strany umožňují pohodlné držení. Také ho lze použít pro scénické souboje měkčenými zbraněmi - díky tvrzené pryskyřici. Nikoliv pro tvrdé údery a bitvy!

3. Královská výzbroj krále Azerothu v plné kráse! "KING'S LLANE SHIELD" přesná miniatura královského meče a štítu ze světa Warcraftu. 

Zdobný, pozlacený štít a miniatura repliky královského meče v pevném stojánku.

Meč je vyroben z nerezové oceli, vyzdobený drobnými detaily, tupá čepel s možným využitím k otevírání dopisů. 
Miniatura štítu ze sádry je ručně malovaná. Obojí zapadá do praktického stojánku.

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost (1 balení) 3,4 kg
Materiál tvrzená pryskyřice, nerezová ocel, umělá hmota, dřevo, plast
Délka 60 cm
Šířka 39 cm
Obvod (pružný) 65 cm (+/-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: