HQ! Efekt lupa
  • 1 z 11
 

Limitovaná sada "LICH KING" Warcraft

16 hodnocení
 

Balíček jenž obsahuje 3 legendární předměty ze světa Warcraftu a to meč "FROSTMOURNE", přilbu krále Lichů "HELM OF DOMINATION". Nádherné repliky, v detailním provedení + dárek zdarma!  

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 14 297 Kč
Ušetříte 6 298 Kč (–44 %)
7 999 Kč
6 611 Kč bez DPH
Kategorie Fantasy zbraně
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Limitovaná sada "LICH KING" Warcraft (3 kusy produktů)

"Tys lhal svým mužům a oklamal žoldáky, kteří za tebe bojovali. Co je to s tebou Arthasi? Copak jsi už dočista zešílel?"

Arthas Menethil byl lidský princ a následník trůnu království Lorderón. Byl to hrdý válečník a paladin, jenž vedl tažení proti pohromě. Jeho odhodlání chránit svůj lid, jej však dohnalo na práh šílenství. Arthas cestoval do země Northrend, kde se chopil runového meče Frostmourne. Tím započala zkáza. Arhas podlehl šílenství a hlasu krále Lichů a postavil se na strnu, proti které předtím bojoval. Později vystoupal na vrch Ledové koruny, kde vysvobodil z ledu helmu Ner'zhula, kterou si nasadil a tak se navždy spojil s duší jenž v helmě byla uvězněna a stal se králem Lichů!
... 

Nyní se i Vy můžete stát Lich Kingem a prožít si cestu temnoty, kterou si prošel sám Arthas. Neboť pro Vás máme Limitovanou sadu "LICH KING", jenž obsahuje Helmu "HELM OF DOMINATION" a legendární meč "FROSTMOURNE"!!!        

Meč krále Lichů "FROSTMOURNE": 

Replika "FROSTMOURNE" je vysoce kvalitní a detailní replikou v každém směru. Jedná s o kovové zpracování ve velikosti 1:1 s naprosto dokonalými detaily.

Čepel tohoto meče je dokonalou kopii meče "FROSTMOURNE" v celé své kráse. Masivní čepel je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, díky které se o údržbu absolutně nemusíte starat. Na čepeli je nádherně vytažené ostří, avšak čepel je kvůli bezpečnosti při manipulaci tupá. Čepel je dále zdobená runovým písmem stejně jako originál.

Záštita meče "FROSTMOURNE" je opravdovým uměním. Důraz je zde kladen na každičký sebemenší detail, který naleznete na originální čepeli. Celá sekce je vyrobená z nerezové oceli a opatřená černou patinou. 

Rukojeť je vyrobená ze tří kusů plastu, na kterém je omotaná pravá kůže. Rukojeť je pak zdobená 3 mi ocelovými kruhy přes celou délku.

Hlavice je stejně jako zbytek meče vyrobená z nerezové oceli, s absolutně dech beroucími detaily.

Helma krále Lichů "HELM OF DOMINATION":

Lich Kingova Helma "HELM OF DOMINATION" je jedinečným kouskem, který nesmí chybět v žádně sbírce fanouška světa Warcraftu
a pro milovníky expanze Wrath of The Lich King je to naprostá nutnost. Tato věrná replika helmy Krále Lichů je celá vyrobená z odolné pryskyřice (Polyresin) a díky tomu helma poskytuje dostatečnou pevnost a odolnost. Helma jako taková je však určená jako výstavní nebo cosplayová záležitost, která se nehodí do víru bitvy. Nicméně se jedná o klenot Vaší sbírky, který je určený pro ozdobu a divadelní účely.

Jak již bylo řečeno, "HELM OF DOMINATION" je nejen šperkem do vitríny, ale je také plně nositelná. Helma padne každému, který má maximální obvod hlavy do 58 cm. Plnohodnotně ji tak můžete nosit jako šperk Vašeho kostýmu.

Samotné provedení "HELM OF DOMINATION" je právě tím důvodem, který z ní činí klenot. Helma je celá vyrobená z pryskyřice, díky čemuž je zajištěná nejen kvalita, ale především neuvěřitelný důraz na detail. Ať už se jedná o detaily veškerého profilování přilby a ozdob ve stylu bodců a lebky v popředí nebo o krásně provedené runové písmo v oblasti očnic. Celému tomuto zdobnému provedení pak na čele dominuje azurově modrý uměly krystal.

Jako dáreček k této sadě je klíčenka "DOOMHAMMER", jenž je zcela zdarma! Jedná se o věrnou repliku v menším provedení, která ozdobí Vaše klíče. Jste fanoušky Warcraftu? Chcete se i Vy stát Lich Kingem? Tak na co čekáte? Limitovaná sada "LICH KING" čeká právě na Vás! Neboť vždy musí být Lich King!  


 

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost (1 balení) cca 7126 g
Materiál Nerezová ocel, ekologická kůže, tvrzená pryskyřice
Síla čepele 3 mm
Délka meče "FROSTMOURNE" 120 cm
Hmotnost "FROSTMOURNE" 4100 g
Výška helmy "HELM OF DOMINATION" 54 cm
Obvod helmy "HELM OF DOMINATION" 58 cm
Hmotnost "HELM OF DOMINATION" 3026 g
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora 16.6.2022 14:58
Meč i helma naprosto famózní v poměru výkon/cena. Na vlastní oči jsem viděl x official limitek za desítky tisíc které by si kvalitou detailů a zpracováním ani nepřičichli k těmto kouskům. Za mě 11/10.
Odpovědět
S Avatar autora Frostmourne Hungers !!! 13.5.2022 16:54
Meč je nádherný a do detailu spracovaný. Mý takové extrémní detaily , které jsem ani nevěděl že jsou O.o Helma je též luxusně detailně udělaná , ale doporučuji spíš na výstavku. Mám hodně šišatou hlavu , takže v ní vypadám jako retard a to ji musím ještě vypodložit aby se na mě netřásla xD Jsem se setem nadmíru spokojen
Odpovědět
ZF Avatar autora 29.10.2021 11:28
Meč i helma vypadají naprosto skvěle. Kvalita mě dost mile překvapila. Samotný meč je krásně propracovaný a dost těžký :D. Helma je také nádherná, jen akorát opravdu na vystavení nebo na menší hlavy (ja mám bohužel hlavu dost velkou).
Odpovědět