• 1 z 13
 

Limitovaná sada "KING OF NORTH" Game of Thrones (2 kusy)

1 hodnocení
 

Limitovaná sada obsahující hned 2 produkty ze seriálu Game of Thrones. Meč "LONGCLAW" a štít rodu Starků za jedinečnou cenu. Vhodné ke cosplayi.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 9 998 Kč
Ušetříte 4 999 Kč (–50 %)
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
   
Kategorie Fantasy zbraně
Záruka 2 roky
 

Limitovaná sada "KING OF NORTH" Game of Thrones (2 kusy)

"Vy všichni jste mě korunovali svým králem. Nikdy jsem o to nestál..."

Zima se blíží. Zeď padla a armáda nemrtvých se pod vedením Černého krále blíží k Zimohradu. Sever musí být sjednocen a aby přežil, musí se všechny rody severu spojit a k tomu potřebují krále. Tím se stává Jon Snow, bastard Eddarda Starka, bývalý člen Noční hlídky, jemuž v žilách koluje krev rodu Targaryenů. Pod jeho mečem se musí stateční seveřané postavit samotné smrti, neboť zima se blíží a Jih nepomůže. Nyní se i Vy můžete stát Králem severu a vést lid severu proti nástupu temnoty!!!

Limitovaná sada ze seriálu Game of Thrones, která okouzlí převážně ty, jejíž oblíbená postava je Jon Snow. Sada "KING OF NORTH" obsahuje hned 2 artefakty, jenž souvisí nejen s Johnem ale i s největším rodem severu, s rodem Starků. Nyní můžete vlastnit legendární meč "LONGCLAW" a štít se znakem Zlovlka. A to za jedinečnou cenu!!! 

LEGENDÁRNÍ MEČ JONA SNOWA "LONGCLAW" 

Jedná se luxusní repliku, vytvořenou podle kultovního historického fantasy seriálu Hra o Trůny! Seriál, který dnes zná asi každý dospělý i dítě, vstoupil do historie díky působivým scénám z bitev, dech beroucímu prostředí soutěživých šlechtických rodů a také krásným kultovním mečům, které jsou zkrátka jediné svého druhu! Nyní můžete mít i vy doma kousek, bez kterého by Jon Snow v drsném prostředí Západozemě jistě nepřežil!

Meč Jona Snowa "LONGCLAW" je příjemně těžký, přesto dobře ovladatelný krasavec, kterého už nebudete chtít dát z ruky. Má pečlivě zpracovanou hlavici bílého vlka, který je i zvířetem na erbu slavného rodu Starků. Meč disponuje lesklou kovovou záštitou, která se zpětně zakřivuje a působí tak skutečně jako spár orla! Rukojeť meče je pevná a příjemně tvarovaná. Čepel meče je příběh sám o sobě - její krása, lesk a mohutnost uchvátí zcela každého fanouška i sběratele! Čepel je ztupená pro účely dekorace.

K legendárnímu meči Jona Snowa "LONGCLAW" navíc obdržíte závěsný erb rodu Starků, díky kterému majestátnost meče vynikne ještě víc! Erb je vyroben ze dřeva, nese na sobě bílého vlka a k tomu nápis, který vstoupil do dějin: "WINTER IS COMING!" Erb se dá jednoduše připevnit ke zdi a meč na něj zavěsit, díky šikovným šroubkům, které jsou součástí balení. 

VÁLEČNÝ ŠTÍT "HOUSE STARK "GAME OF THRONES"

Válečný štít "HOUSE STARK" je doslova uměleckým dílem z tvrzené pryskyřice. Doslova se Vám díky tomuto materiálu do ruky dostane reálná replika 1:1 s seriálovou předlohou. Samozřejmě tato pryskyřicová replika obsahuje veškeré i ty nejmenší detaily, které naleznete na originálních seriálových kusech. Díky kvalitnímu provedení a barvě štít vypadá jako by byl opravdu celý z kovu. 

Štít "HOUSE STARK" se také může stát plnohodnotnou součástí cosplay kostýmu a je možně jej reálně nosit jako štít díky koženému úchopu a stahovacímu oku na druhém konci, nebo si jej pověsit přes rameno díky ocelovému řetízku.

Díky lehkosti, dokonalému provedení, vysoce propracovaným detailům je štít "HOUSE STARK" perfektním dárkem pro každého fanouška Game of Thrones.

...

Smrt přichází z poza zdi. Armáda bílých chodců se blíží! Jen král severu dokáže sjednotit všechny rody a postavit se tak zkáze! Zima se blíží!

   

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost (1 balení) 4497 g
Materiál Nerezová ocel, ekologická kůže, dřevo
Délka meče "LONGCLAW" 107 cm
Hmotnost "LONGCLAW" 1597 g
Průměr štítu 62,5 cm
Hmotnost štítu 2900 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: