• 1 z 14
 

Limitovaná sada "GIRL WITHOUT NAME" Game of Thrones (2 kusy)

1 hodnocení
 

Limitovaná sada obsahující meč a dýku, jenž užívala Arya Stark v seriálu Game of Thrones. Detailně zpracované repliky z nerezové oceli. Vhodné na výstavu i cosplay. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 398 Kč
Ušetříte 3 399 Kč (–53 %)
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
   
Kategorie Fantasy zbraně
Záruka 2 roky
 

Limitovaná sada "GIRL WITHOUT NAME" Game of Thrones (2 kusy)

"Valar Morghulis!"

Dívka jenž se narodila jako šlechtična. Dívka jenž toužila po tom stát se rytířem. Dívka jenž si prošla peklem a stala se zabijákem. Zabijákem jenž dokáže měnit tvář. Tato nyní bezejmenná dívka si dříve říkala Arya Stark. Tato hrdinka přišla o velkou část své rodiny a tak se vydala na cestu pomsty. Vytvořila seznam z nějž postupně odškrtávala jednotlivá jména. Nyní i Vy se můžete vžít do role bezejmenné vražedkyně a získat tak její výbavu, tenký meč a Valyrijskou dýku. VALAR DOHAERIS...

Pro fanoušky legendárního seriálu HBO, Game of Thrones, tu máme něco speciálního!!! Pokud je Vaší oblíbenou postavou právě Arya Stark, tak si rozhodně přijdete na své. Limitovaná sada "GIRL WITHOUT NAME", obsahuje 2 legendární artefakty, které Arya na své cestě za pomstou užívala. A to konkrétně meč "ARYA STARK" a Valyriksjou dýku "CATSPAW DAGGER". Nyní můžete vlastnit oba tyto skvosty a využít je k ozdobení svého pokojíčku, nebo jako doplněk ke cosplayi. :-) 

MEČ "ARYA STARK" S PLAKETOU NA ZEĎ

Krásně propracovaný meč jako vystřižený ze seriálu Hra o trůny! Jedná se o velmi povedenou repliku, vyrobenou na motivy meče Arya's Needle! Meč "ARYA STARK" je vyroben z nerezové oceli, disponuje propracovanou mosaznou záštitou a stejně působivým koncem rukojeti. Tímto zakončením s hrotem mohla hrdinka Arya zasáhnout nepřítele, pokud se přiblížil na velmi blízkou vzdálenost.

Meč "ARYA STARK" je lehčí, dobře ovladatelná zbraň s osobností a duchem středověké fantasy! Díky krásné plaketě z pravého dřeva vynikne tato stylová dekorace v interiéru ještě víc! Plaketa na sobě nese kresbu bílého vlka, znak rodu Starků!

VALYRIJSKÁ DÝKA "CATSPAW DAGGER"

Čepel dýky "CATSPAW DAGGER" je vyrobená z nerezové oceli N420, takže se nejedná o nově rozběhlou masovou produkci oceli Valyrijské. :) Ostří této dýky je vytažené krásně znatelným výbrusem, avšak pro vetší bezpečnost této repliky je ostří tupé.
Jedná se o repliku velikosti 1:1, takže veškeré rozměry sedí ku originálu a vy si tak můžete vychutnat pocit pořádné dýky ve Vaší ruce.

Tou nejluxusnější částí této repliky "CATSPAW DAGGER" je však její rukojeť. Dle informací je jádro rukojeti originální dýky vyrobené z dračí kosti. Naše replika je však vyrobená z odolného masivního kusu nerezové oceli, který je opatřený o černou barvu, takže je na první pohled k nerozeznání od dračí kosti.;)

Linie na této rukojeti jsou opatřená pro změnu zlatou barvou evokující zlaté zdobení rukojeti, avšak rukojeť jako taková je z jednoho masivního kusu oceli. Dominantním prvkem rukojeti jsou však dva masivní umělé rubíny, které jsou vsazeny do rukojeti.

 ...

Cersei, Walder Frey, Hora, Jofrey, Rudá kněžka, Maryn Trant, Ohař... Valar Morghulis...

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost (1 balení) cca 949 g
Materiál Nerezová ocel, plast, dřevo
Délka meče "ARYA STARK" 81 cm
Hmotnost "ARYA STARK" 500 g
Délka dýky 49 cm
Hmotnost dýky 449 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: