HQ! Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Brousek kombinovaný "PROFI KNIFE" pískovec a břidlice

8 hodnocení
 

Ručně vyráběný brousek, který kombinuje dva materiály: Pískovec a břidlici. Dosáhnete tak hrubosti 600-800 a 6000 gridů. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 100 Kč (–14 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
   
Kategorie Brousky
Záruka 2 roky
 

Brousek kombinovaný "PROFI KNIFE" pískovec a břidlice

Precizně provedený kombinovaný brousek "PROFI KNIFE " je naší novinkou mezi brousky. Brousky jsou ručně vyráběny v České Republice. Tento brousek je díky svým hrubostem 600-800 a 6000 gridů vhodný pro kompletní úpravu ostří. Pískovcová strana se postará o největší hrubosti na ostří, břidlice pak vyhladí ostří do naprosté dokonalosti. S tímto brouskem budou Vaše nože ostré jako břitva. Brousek tohoto typu je vhodný pro všechny nože, sekery a mačety. Díky jeho délce 15 cm je vhodný pro broušení i rozměrnějších čepelí. 

Oproti průmyslově vyráběným brouskům má tento mnohonásobně vyšší životnost. Při broušení se povrch brousku zanáší šupinkami kovu, je tedy vhodné jej jednou za čas očistit. To lze provést teplou vodou se saponátem, nebo povrch brousku vygumovat měkkou gumou. Před broušením se doporučuje jej ponořit na pár minut do vody a při broušení s vodou brousek průběžně smáčet. Prosíme nikdy nelubrikovat brousek olejem ani ničím podobným, vždy jen a pouze čistou vodou!. Brousek se prodává po 1 ks.

Podobné produkty

Materiál Pískovec, břidlice
Hmotnost 520 g
Délka 15 cm
Šířka 5 cm
Výška 2,5 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KR Avatar autora Nekvalitní 19.10.2021 17:45
Ten český kutil co je vyrábí, nemá ponětí co je rovinnost. Rozdíl mezi pravou a levou stranou je 2mm. Nebrat!
Odpovědět