NOVINKY

arr3SLEVA 5% pro Vás!Zaregistrujte se zde a získejte slevu 5% na jakýkoliv Váš nákup!!! ! Registrace je ZDARMA! Zároveň... arr3Rozdáváme DÁREČKY!!!Víme, že maličkosti potěší... a víme, že pokud je maličkost užitečná, tak potěší... arr3Přihlašení ZDE!Jste-li již naši registrovaní uživatelé, klikněte ZDE a přihlašte se před nákupem! Náš systém Vám...

KONTAKTY

www.chladnezbrane.eu
Tyršova 334
Velký Osek 281 51
tel: +420 774 140 390
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Nyní nově zasíláme I NA SLOVENSKO!!! :-)

Na popud slovenských zákazníků jsme vytvořili i tuto možnost. Je vidět, že Slovákům také záleží na dobré ceně ;-)
Podmínkou je však nákup nad 800,- a platba předem na účet.
Více informací zde


» Naruto - anime/manga
Naruto - anime/manga ze světa nindžů a samurajů!

Naruto je japonský seriál vytvořený podle předlohy Mangy Masashi Kishimota. Příběh vypráví o malém sirotkovi jménem Naruto, který již od dětství hledá uznání od obyvatel jeho vesnice. Ti ho ovšem nenávidí protože má v sobě zapečetěného liščího démona jménem Kyuubi. Naruto to však neví, a proto si myslí že ho lidé nenávidí za to jaký je, a tak se snaží zesílit a stát se Hokagem, což je nejsilnější ninja ve vesnici.

V Naruto využívají ninjové různé druhy zbraní. Nejčastější užívanou zbraní jsou Kunaie a shurikeny, neboli vrhací nože a hvězdice. Je to základní zbraň užívaná každým ninjou. Někdy jsou tyto zbraně upraveny například drátem, kterým ovlivňují směr letu nebo výbušnými lístky které při nárazu explodují. Krom klasických shurikenů využívají i shurikeny větších rozměrů nebo speciální Fuuma Shurikeny, které jsou rozkládací, větší a tenčí než klasický shuriken. Další výbavou ninjů jsou svitky, do kterých si ninja může zapečetit cokoliv potřebuje - např. techniku, výbavu a hlavně zbraně. Přeborníkem v užívání svitků a zbraní v Naruto je Kunoichi Ten Ten.  Ninjové v Naruto dále využívají i další klasické zbraně dávného východu, Nunjaku, saie, tanto, výbušné kuličky, tomfy a tak dál. Nejoblíbenější zbraní jsou však meče. Využívají je nejen ninjové, ale také zvláštní jednotky Anbu (jednotky bojující pro vesnici  něco jako zásahová jednotka) ,ale i samurajové.  Mezi nejslavnější meče patří tyto čtyři:

Kubikiry:

Obří popravčí meč z masivního kusu oceli. Meč patřící ninjovi z Kirigakure no Sato (skrytá mlžná) Momochi Zabuzovi. Tento meč vyniká svou ostrostí a na své rozměry úžasnou lehkostí. Má nastavitelnou rukojeť a je to jeden z legendárních mečů které nosívá Sedm šermířů z Mlžné. Meč také vyniká unikátní schopností. Pokud se jeho ostří poškodí nebo zlomí, je možné ho snadno opravit a to díky krvi kterou ostří prolije, ta jej znovu zocelý.

 

 

Samehada:

Zvláštní ostří tvořené ze žraločí kůže, tudíž jeho ostří neřeže, ale trhá. Další z legendárních mečů patřící Hoshigaki Kisamemu, žraločímu muži, přezdívanému Bijuu bez ocasů. Tato legendární čepel nejen že je velmi pevná a ostrá, ale také má zvláštní schopnost, že požírá chakru protivníka, stačí aby se jen dotkla či srazila se zbraní nepřítele. Další zvláštností je, že Samehada má vlastní uvažovaní. Dá se tedy pokládat za živou. Je velmi vybíravá a svého majitele si vybere podle toho, jak jí chutná jeho chakra (životní síla).

 

Kurosawa:

Legendární Katana patřící legendárnímu šermíři a samurajovi Mifunemu. Jedná se o klasickou katanu z Chakrové oceli, je velice ostrá a dokáže přetnout cokoliv. Tato katana prošla už spousty bitvami a i bez nějaké speciální schopnosti dokáže v řadách nepřátel udělat pěknou paseku.

 

 

Ikazuchi no Kiba:


Takzvané Ikazuchiho tesáky jsou další legendární zbraní v Naruto, patřící členovi Sedmy šermířů z Mlžné Ameyuri Ringo. Tyto dva krátké meče jsou lehké zbraně z tenké oceli sloužící k rychlé akci. Krom toho se dají použít i v boji na dálku, neboť jejich zvláštní schopností je přivolávání blesků. Tímto se zbraň stává velmi nebezpečnou pro nepřátele, neboť zbraň může vyslat elektrický výboj i při seknutí nebo zkřížení zbraní.

 

Autor: Zero alias J. Soboťák

 

NzQzO