NOVINKY

arr3SLEVA 5% pro Vás!Zaregistrujte se zde a získejte slevu 5% na jakýkoliv Váš nákup!!! ! Registrace je ZDARMA! Zároveň... arr3Rozdáváme DÁREČKY!!!Víme, že maličkosti potěší... a víme, že pokud je maličkost užitečná, tak potěší... arr3Přihlašení ZDE!Jste-li již naši registrovaní uživatelé, klikněte ZDE a přihlašte se před nákupem! Náš systém Vám...

KONTAKTY

www.chladnezbrane.eu
Tyršova 334
Velký Osek 281 51
tel: +420 774 140 390
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Nyní nově zasíláme I NA SLOVENSKO!!! :-)

Na popud slovenských zákazníků jsme vytvořili i tuto možnost. Je vidět, že Slovákům také záleží na dobré ceně ;-)
Podmínkou je však nákup nad 800,- a platba předem na účet.
Více informací zde


» REKLAMACE
REKLAMAČNÍ ŘÁD

U nás nemusíte mít strach nakupovat! Pokud se u zboží projeví výrobní vada, řešíme reklamaci velice rychle! Jestliže zboží není třeba posuzovat přímo výrobce a vada je zřejmá, řešíme reklamaci ihned. Běžně obchody protahují reklamační proces na limitních 30 dnů, my většinou nepotřebujeme na vyřízení celé záležitosti déle než týden!

 

A jak při reklamaci postupovat?

Kontaktujte nás na e-mailu info@chladnezbrane.eu. Uveďte důvod reklamace a informaci, o který výrobek se jedná. Teprve poté nám předejte vadný výrobek - můžete dvěma způsoby:

1) Osobně - na základě emailové domluvy. Možné setkání je ve Velké Oseku. S sebou si určitě vezměte i paragon.

2) Zboží zašlete přepravní společností k nám na sklad:

  • Tyršova 334
  • Velký Osek
  • 28151

 

Ke zboží přidejte fakturu a jednoduchý popis závady s vytištěnou emailovou komunikací, která mezi námi před odesláním probíhala. Reklamaci urychlíte, pokud nás navíc upozorníte emailem.

Připojte také své číslo účtu, na který vám, v případě uznání reklamace a nemožnosti zaslání nového produktu, zašleme zpětně částku za vyreklamovaný produkt. Zboží nezasílejte na dobírku!


Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoliv na mechanické poškození nebo ztrátu součástek.

 

MGE5MjJ